JEDNODUCHA SKLA

LACOBEL - sklo s efektem barevného laku v 38 odstínech.

Je opatřeno bezpečnostní fólií F+. Použití v interiérech především na velkoformátové obklady stěn.

3 produktové kategorie:

  1. standardní 15 odstínů – odběr jakéhokoliv množství

  2. nestandardní 23 odstínů – odběr nad 500 m2

  3. speciální – odstíny vyrobené na přání – odběr nad 2000 m2

MATELAC - lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou. Užití na velkoformátové obklady stěn a v nábytkářském průmyslu. Sklo je určeno pouze pro použití v interiéru. Standardně je dodáváno ve 12 barevných odstínech.

Umělecké sklo od mozaiky po skleněné fasády je vyráběno ručně, podle patentovaných technologií. Sklo je zušlechtěno malbou a vakuovým pokovením – titanem, obecnými i drahými kovy.

Každá zakázka je řešena jak výtvarně (i ve spolupráci s renomovanými výtvarníky), tak technicky dle požadavků investora a daného prostoru.

1/5

Všechny techniky je možné kombinovat k docílení maximálního výtvarného záměru. Užití: skleněná tavená plastika, mozaika a obkladové interiérové systémy, skleněné vitráže, skleněné fasády, prostorové dělící stěny, fontány.

Smalt - smaltované sklo a sklo s potiskem.

Barva je na sklo nanesena sítotiskem buď celoplošně, nebo v požadovaném vzoru. Následným vykalením je vypálena i barva. Použití především na velkoformátové obklady, zavěšené fasády, s protiskluzným povrchem na vrstvené sklo podlah, dělící příčky, dveře, v nábytkářském průmyslu, atd.